Шевченківський район м. Дніпро. КЗДО № 201 ДМР

основні завдання на наступний рік: 2023-2024

• Підвищення якості освітньої діяльності закладу.
  •  Збереження, зміцнення психічного та фізичного здоров‘я дітей дошкільного віку в нових соціальних умовах воєнного стану. (якщо дію воєнного стану буде продовжено)
  • Формування соціально-громадянської компетентності дітей шляхом зміцнення  національної ідентичності, утвердження позицій громадянина своєї країни, виховання ціннісного ставлення до своєї родини як частини історії, традицій, культури свого народу.
  • Формування культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів. Спрямувати діяльність педагогів на формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій, розвитку зв'язного мовлення, акцентувати увагу на підвищенні рівня культури українського мовлення дошкільників.

в 2017 – 2018 навчальному році педагогічний колектив КЗО ДНЗ № 201 ставить такі завдання:

1.Удосконалювати сприятливі умови, для досягнення дітьми фізичного, психічного та соціального зростання, через комунікативно – мовленевий розвиток;

2.Продовжувати формувати у дітей риси громадянина української держави та розвивати екологічну культуру;

3. Продовжувати   розвивати партнерські відносини між закладом та сім’єю;

4. Продовжувати   працювати над обласною науково – методичною проблемою «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»

Пріоритетними напрямами в методичній роботі з педагогічними кадрами має стати:

·     спрямування освітнього процесу на реалізацію нової редакції Базового компонента дошкільної      освіти – Державного стандарту дошкільної освіти. Базовий компонент дошкільної освіти в новій редакції скеровує педагогів на цілісний підхід до формування дитячої особистості, підготовку її до органічного, безболісного входження до соціуму, природного й предметного довкілля шляхом освоєння основних видів життєдіяльності, а також у напряму забезпечення наступності та безперервності між дошкільною та початковою ланками.

·     Створення умов для гармонійного розвитку особистості дитини у період дошкільного дитинства та старту шкільного життя – основа подальшого її успіху в умовах безперервної освіти впродовж дорослого життя,  комунікативно – мовленнєвих навичок національно- патріотичного, екологічного, економічного виховання дошкільнят у різних видах діяльності.

·     Формувати навички спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми.

·     впровадження у педагогічний процес новітніх методик, створення сучасної та зручної системи методичного сервісу для педагогів та батьків.

·     створення умов для накопичення дошкільниками першого позитивного загальнолюдського духовного досвіду через активне залучення їх до різних видів діяльності: ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, предметно-практичної, образотворчої, музичної, рухової, театралізованої тощо

·     організація освітнього процесу в умовах дошкільного навчального закладу передбачає проведення  гурткової роботи, яка спрямована на задоволення потреб та інтересів дітей до певного виду діяльності, виявлення та розвиток у них загальних та спеціальних здібностей;

·     спрямувати впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у практику роботи дошкільних навчальних закладів.